Kosheve
10 грудня у великому залі засідань Конотопської міської ради відбулась зустріч заступника міського голови Валентини Кошевецької з підприємцями малого та середнього бізнесу. У ході заходу обговорено реалізацію в місті завдань і доручень Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць.

Відкриваючи нараду заступник міського голови зазначила, що на виконання завдань Президента України сьогодні в державі і в місті, зокрема, покращується ситуація на ринку праці. Цьому сприяє виважена державна політика в цій сфері, що стимулює роботодавців до створення нових робочих місць, а також поліпшення інвестиційного клімату на місцевому рівні.

Протягом 2013 року в місті значно покращилась ситуація із створенням нових робочих місць, так найбільше створено робочих місць на виробничих підприємствах: ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» – 165; ТОВ «Жигульовські солодощі 33.

На зустрічі також було обговорено результати перевірки торгових закладів міста Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Сумській області та розглянуто низку інших питань.