У рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в місті пройшло ряд спортивних заходів.
8-10 вересня пройшли змагання з футболу серед дітей 1997 року народження. Участь взяли 13 команд загальноосвітніх закладів міста.
10 вересня містом пройшла Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну» присвячена Дню фізичної культури і спорту. До естафети долучилася і команда спортсменів від міста Конотопа. 
12 вересня прийшли змагання з лижоролерів та роликових ковзанів. Участь у змаганнях взяли близько 40 учасників віком від 5 до 19 років.
13 вересня відбулася відкрита першість міста з картингу. Змагалися команди з міст Шостки, Глухова, Сум та Конотопа. Наше місто представляли команди: «Станції юних техніків», картингового клубу «Мамонти» та клуб «Рокер».
13 вересня на спортивному майданчику стадіону «Локомотив» міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» провів змагання з міні-футболу серед ветеранів, яким виповнилось 45 років.
 У змаганнях взяли участь 4 команди. За підсумками змагань І місце здобула команда «СПКТБ», ІІ місце – команда «Збірна», ІІІ місце – команда «Мотор», ІV місце – команда «Юність». Переможці та призери отримали футбольні м’ячі та грамоти.