restoran
У рамках реалізації програми підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва у м.Конотоп проведено семінар-нараду з представниками ресторанного господарства.

Тема зустрічі, яка відбулася в кафе «Фортеця» наприкінці минулого тижня, – «Обслуговування клієнтів у закладах ресторанного господарства».

Відкрила зібрання заступник міського голови Валентина Кошевецька. Також на ньому була присутня начальник управління економіки міської ради Людмила Гапєєва та безпосередні організатори семінару – представники сектору торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки міської ради.

Запрошений для виступу перед місцевими рестораторами досвідчений представник цієї галузі – керівник школи барменів м.Суми Володимир Монастирський дав присутнім багато слушних порад з різних напрямків обслуговування клієнтів і подачі страв. Детально зупинився на манері поведінки обслуговуючого персоналу, етикеті в закладах ресторанного господарства. Поділився власним досвідом умілого вирішення різноманітних конфліктних ситуацій та ін.

Зі слів організаторів, для проведення даного семінару обрали галузь саме ресторанного господарства, бо як власникам, так і працівникам місцевих кафе, барів і ресторанів не вистачає такого досвіду.

Запрошені ж дізналися багато нової корисної інформації, яка, безперечно, знадобиться їм у роботі.