xyd. skola
2013-й рік Президент України В.Ф.Янукович оголосив роком дитячої творчості. А це означає, що вся робота органів місцевого самоврядування, педагогічних установ повинна бути підпорядкована на виконання цієї ініціативи, суть якої полягає в  ефективній  діяльності  позашкільної освіти. Тож цього року депутати Конотопської міської ради і прийняли рішення про переведення Конотопської дитячої художньої школи з приміщення дитячого садочку «Золотий ключик» у приміщення по проспекту Леніна, 15. Відповідно були виділені кошти з міського бюджету на внутрішній капітальний ремонт будівлі.

20 грудня відбулось урочисте відкриття капітально відремонтованого приміщення Конотопської дитячої художньої школи, що по проспекту Леніна, 15. На свято були запрошені почесні гості: заступник міського голови Тетяна Шерудило, депутати міської ради, батьки дітей, що навчаються в закладі.

Виступаючи перед присутніми, заступник міського голови подякувала будівельникам та педагогічному колективу школи за якісний ремонт приміщення та облаштування навчальних кімнат, побажала творчого натхнення та визначних досягнень учням художньої школи.

З урочистою подією привітали присутніх і депутати Конотопської міської ради Олександр Кирій та Віталій Демидко, Сергій Богомаз які зазначили, що й надалі будуть підтримувати всі проекти у місті, які пов’язані із навчанням та вихованням дітей.

Юні художники розповіли про історію закладу, де відтепер будуть навчатися, висловили свою вдячність та радість з приводу відкриття відремонтованого приміщення, а також підготували всім гостям новорічні подарунки, зроблені власноруч.