Напередодні новорічних свят із метою підведення підсумків  роботи за 2013 рік, 24 грудня відбулося  засідання колегії відділу освіти за участю секретаря міської ради Башкирова М.О., заступника міського голови  Шерудило Т.М. 

Виступаючи перед присутніми  секретар міської ради Микола Башкиров відмітив, що дії міської влади були спрямовані на виконання соціальних ініціатив Президента щодо розвитку освітянської галузі. «За 2013 рік   відкрито  додатково 123 місця у дошкільних навчальних закладах  ДНЗ №7 «Золотий ключик», НВК та ДНЗ №5 «Сніжок». На черзі відкриття на базі Конотопського притулку  дошкільного навчального закладу. Це дасть можливість 50 дітям із мікрорайону КВРЗ отримувати дошкільну освіту. Відкриваючи місця для дітей у садочках,  ми створили  25 додаткових робочих місць для мешканців міста.

Конотоп став одним із перших міст в Сумській області, де забезпечується рівний доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами. Працюють 3  інклюзивні класи. Рішенням виконавчого комітету  Конотопської міської ради від 28.01.2013 у місті створено  міську психолого-медико-педагогічну консультацію і виділено приміщення для її функціонування.

На підготовку навчальних закладів до нового навчального року нам вдалося винайти необхідні кошти у розмірі 1,5 млн. грн.. Проведено поточні ремонти покрівель 7 навчальних закладів, завершено реконструкцію покрівлі гімназії. Завершується капітальний ремонт ФОКу Михайла Маміашвілі.

У Рік дитячої творчості особлива увага з боку міської влади приділяється забезпеченню повноцінного функціонування позашкільних навчальних закладів. Так, дитяча художня школа отримала своє власне капітально відремонтоване приміщення по вул. Леніна, 15. Міська рада виділила кошти у розмірі 736,0 тис. грн. для капітального ремонту  цієї будівлі.

Сьогоднішнє завдання влади вбачаю у створенні максимальних комфортно-результативних  умов для самореалізації педагога та учня, адже професія вчителя – від Бога, всі інші професії – від учителя» – відзначив очільник міста.

 Це засідання відзначилося особливою атмосферою й настроєм, що пов’язане з офіційним представленням нового начальника відділу освіти Беспалої О.В., заступника начальника відділу Бабка С.А. та нових завідувачів відділу освіти – Одинцову Л.М., Євдоченка М.С.

Керівник освітянської профспілки Бугара О.Д., від імені всіх освітян міста, привітала вчителя початкових класів СШ№3 Юрченко О.М. з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014» у номінації «Початкові класи», а також Цибіну Г.І., вчителя географії СШ№2, яка стала лауреатом цього конкурсу в номінації «Географія».

У ході засідання було розглянуто такі питання: забезпеченння психологічного супроводу розвитку особистості в системі освіти міста, стан кадрового забезпечення закладів освіти, затвердження річного плану роботи відділу освіти на 2014 рік.