vux myz
27 грудня 2013 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського проходила 2-га щорічна конференція Конотопського міського патріотичного клубу «Захисник».  До клубу, якій діє на громадських засадах під егідою відділу молоді та спорту Конотопської міськради входить 36 студентів технікумів, училищ та учнів шкіл міста Конотопа. Керівник клубу – Макєєв Олександр. З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Конотопського міського краєзнавчого музею Мокроусов А.І.

На конференції були підведені підсумки військово-патріотичної роботи юних захисників Вітчизни.  У 2013 році клуб проводив роботу по розвідці та орієнтуванню на місцевості, стройовій підготовці. Було проведено понад 10 ігор «Зірниця» з квестами та виїздами за місто. Були проведені 3 походи по району. Були визначені основні напрямки роботи клубу. Наступного року – 70 років визволення України від німецько-фашистських загарбників і тому учасники конференції наголосили на необхідності посилення військово – патріотичного виховання молоді міста.