aparatna12
30 грудня секретар міської ради Микола Олександрович Башкиров  провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Андрій Левченко інформував присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував в.о.старшого дільничого інспектора міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Юрій Бабич.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень доповів Ян Примак.

Секретар міської ради Микола Башкиров дав доручення головному редактору газети «Конотопський край» та керівникам закладів освіти міста проводити роз’яснювальну та виховну роботу щодо запобіганню псуванню  громадського майна, як це пошкодження гірлянд на міській ялинці, розпису будинків графіті, знищення ялинок у міському парку воїнів-афганців та інш. Також, Микола Олександрович доручив КП «Муніципалітет» спільно з правоохоронними органами посилити роботу щодо недопущення стихійної торгівлі м’ясними продуктами в місті.