dans
28 грудня 2013 року танцювальний проект
Dancefest “Краса Сумщини”, офіційно визнаний наймасштабнішим телевізійним шоу обласної державної телерадіокомпанії  «РТС», завершився грандіозним гала-концертом.

Переможцем стала команда міста Шостка, а почесне друге місце посіла команда нашого рідного міста Конотопа. Велика заслуга у цьому директора школи мистецтв Міщишиної Євгенії Зінов’ївни та заступника директора Міфтахової Вікторії Віталіївни, які з ентузіазмом взялись за реалізацію цього проекту в місті, а також керівника зразкового дитячого творчого колективу «Art Style» Міхальченко Юлії Олександрівні, саме завдяки якій всі вимоги до соціального телевізійного проекту були виконані. Неможливо обійти увагою також значний особистий внесок  начальника відділу освіти Беспалої Ольги Віталіївни, яка взяла на себе загальну координацію всіх підготувань до виступу та поїздки та всіляко сприяла зручному проведенню репетицій.

На святковому гала-концерті виступили 7 команд, які брали участь в шоу. Для чотирьох з них це була фінальна битва за титул «переможця»  Dance-fest «Краса Сумщини», адже впродовж 3 місяців більше 1500 танцюристів з 8 міст області змагалися за кубок губернатора Dancefest “Краса Сумщині”.

Не дивлячись на те, що титул танцювального міста області вже визначений, битва продовжується! Незабаром  Сумщину накриє наступна танцювальна хвиля!