На даний час безкоштовно приймають квитанції за комунальні платежі банківські установи міста: «Державний ощадний банк України» (9 відділень у всіх мікрорайонах міста), «Банк фінанси та кредит», відділення «Правекс-банку» (КРЕП «Центральне» та оплата послуг за газ 5 грн.), відділення «Приват Банк» та «Експрес банк» приймають платежі безкоштовно (крім квитанцій за газ, послуг «Зурбаган» та «Телеком»).
Найменший розмір вартості квитанції 0,50 грн. за квитанцію – в відділеннях Промінвестбанку та 0,75 грн. у банку «Хрещатик».
«Райффайзен банк Аваль» установив автомат самообслуговування, тому вартість квитанції складає 1% від розміру платежу, мінімум 1,0 грн.
У відділеннях поштового зв’язку платежі за комунальні послуги приймаються по 1,80 грн., безкоштовною залишилася сплата за газ, при сплаті за тепло береться 1,5 % від кожних 100 грн.
Радимо мешканцям нашого міста, для заощадження власних коштів, сплачувати комунальні платежі в тих відділеннях банків, які приймають квитанції безкоштовно або беруть мінімальну плату.