pro proekt ypr prac
В 2012 році проект Конотопської міської ради «Створення клубу соціальної активності «Крок вперед!» в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради став переможцем у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Створення клубу соціальної активності «Крок вперед!» для дітей-інвалідів, до складу якого будуть входити гуртки за інтересами, надасть можливість розширити та максимально підвищити соціальну активність дітей даної категорії.  Кожна дитина-інвалід, яка потребує уваги, отримає інноваційні реабілітаційні послуги; у них з’явиться можливість вести соціальне активне та емоційно забарвлене життя. Створення клубу соціальної активності «Крок вперед!» планується проводити на вже існуючій базі центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради.

Найголовнішим результатом реалізації даного проекту стане розширення та удосконалення системи надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам, що проживають у місті Конотоп та Конотопському районі.

Придбання 3 комп’ютерів, кольорового принтеру, методичних посібників, дидактичних та розвиваючих ігор, книг для роботи гуртків за інтересами значно покращить матеріально-технічну базу центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради.

Розпорядженням міської ради від 16.05.2013 року № 118-ОД затверджено склад робочої групи з реалізації проекту.

Обсяг фінансування проекту у 2013 році:

–         з державного бюджету 23,0 тис.грн.;

–         з місцевого бюджету 6,5 тис.грн.;

–         кошти інших організацій – партнерів 0,5 тис.грн..