dialnist vladu14

13 січня секретар міської ради Микола Башкиров  провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання: “Реалізація завдання і доручень Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка” та питання, що стосуються життєдіяльності міста.

По першому питанню виступила завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко. Олена Володимирівна проінформувала присутніх про основні заплановані заходи, що відбудуться в місті з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Зі звітом про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила головний спеціаліст загального відділу Тетяна Займидорога.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень звітував начальник управління ЖКГ Ян Примак.

Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Андрій Левченко інформував присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

Також на нараді було розглянуто ряд інших важливих питань.

Цього дня в приміщенні Конотопського міського краєзнавчого музею було проведено виїзний прийом мешканців міста секретарем міської ради Миколою Башкировим, під час якого до секретаря міської ради  звернулося 5 мешканців міста стосовно капітального ремонту музею, ремонту дороги біля магазину «АТБ» (район Сім вітрів»), надання допомоги у отриманні земельної ділянки у місті молодій сім’ї, незадовільного освітлення автобусної зупинки «школа №13», ремонту дорожнього покриття біля буд.№119 по вул. Клубній, надання матеріальної допомоги на ремонт даху для ОСББ по вул. Батуринській,12А, надання допомоги у працевлаштуванні. Миколою Олександровичем було надано роз’яснення заявникам під час особистого прийому та доручення відповідальним фахівцям вирішити підняті питання згідно чинного законодавства.