grom rada0114
З метою реалізації у місті завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики в Конотопі створена та діє громадська рада при виконавчому комітеті Конотопської міської ради. Так, 15 січня відбулось перше в цьому році засідання громадської ради, на якому розглядалось питання реформування галузі медицини у місті.

Відкриваючи засідання, секретар міської  ради Микола Башкиров  привітав усіх присутніх зі святами, подякував за роботу в 2013 році та побажав наснаги в новому 2014 році. Коментуючи питання, винесене на розгляд громадської ради, яке стосується реорганізації первинної ланки на засадах сімейної медицини шляхом організації центру загальної практики сімейної медицини з мережею амбулаторій, Микола Олександрович зазначив, що реформування медичної галузі у місті повинно відбуватися безболісно, враховуючи побажання всіх мешканців Конотопа.

Заступник головного лікаря Конотопської ЦРЛ з амбулаторних питань, завідувач поліклініки для дорослих Валерій Сутулін наголосив, що місто вже має певний досвід у створенні амбулаторій сімейного типу у віддалених мікрорайонах міста. Так, із 2007 року успішно працює амбулаторія сімейної медицини в мікрорайоні «Порт». А на 2013-2015 роки розроблено план зі створення в інших мікрорайонах міста амбулаторій сімейного типу. Зокрема, для відкриття у мікрорайоні «Загребелля» амбулаторії загальної практики сімейної медицини на баланс Конотопської ЦРЛ передане приміщення колишнього дитсадка по вул.Пушкіна, 9, де наразі проводиться переобладнання та електромонтажні роботи. Наступним кроком буде відкриття  амбулаторії сімейного типу в мікрорайоні «Житломасив», де підібрано приміщення площею 335 кв.м. На 2015 рік  планується створення амбулаторії сімейного типу в мікрорайоні «КВРЗ».

Після обговорення актуального питання члени громадської ради висловили свої пропозиції і зауваження, рекомендували активніше інформувати населення міста щодо реформування галузі медицини. Також члени громадської ради затвердити орієнтовний план проведення громадських слухань на 2014 рік.