pokladannai
22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в місті проведено урочистий мітинг та церемонію  покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. В урочистостях прийняли участь: заступники міського голови, керуючий справами виконкому, керівники структурних підрозділів міської ради, депутати обласної та міської ради, керівників підприємств, установ, організацій міста, представники політичних партій та громадських організацій, ЗМІ.

Як повідомив керуючий справами виконкому Анатолій Фалько – “На виконання завдання Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди ( у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України)  у музеях та бібліотеках міста організовані тематичні години, усні журнали, екскурсії, бібліографічні огляди, літературні вікторини, книжково-ілюстровані виставки, експозиції, у навчальних закладах заплановані тематичні конференції, уроки, виставки, виховні години, засідання «круглих столів», конкурси дитячих творчих робіт”.

День Соборності та Свободи України відзначається в країні 22 січня. Саме в цей день в 1919 році на Софіївській площі Києва відбулося урочисте проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки (1919 рік), який об’єднав історичні землі України в єдину незалежну державу.