17 вересня 2009 року в місті Конотопі на міському пляжі «Кандибіна» пройшли фінальні обласні змагання з пляжного футболу серед міських центрів фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»  у яких брали участь 8 команд із міст Конотопа, Сум, Білопілля, Кролевеця.    
         У першому півфіналі зустрілися команди «Арсенал» Конотоп та Сум. Рахунок 3:2 на користь команди «Арсенал» Конотоп. У другому півфіналі зустрілися команди «Збірна» Конотоп та Білопілля. З рахунком 2:0 також перемогла наша команда.
        У матчі за третє місце з командою Сум перемогли білопільці – 5:4.
        Хоч у фіналі зустрілись дві конотопські команди, гра видалась дуже напруженою. «Збірна» Конотоп перемогла команду «Арсенал» Конотоп з рахунком 1:0.
        Переможці та призери отримали грамоти та призи від обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх ”.

19 вересня на стадіоні «Локомотив» відбулась чергова гра Чемпіонату області з футболу, в якій зустрічалися команда «Шахтар» (Конотоп) та команда м.Охтирки. В цьому матчі впевнено перемогли наші земляки з рахунком 6:1. У нашій команді голи забивали Ігор Лагода – 2, Максим Калугін – 2, Максим Куліш, Роман Харевіч.

20 вересня на стадіоні «Юність» були зіграні чергові зустрічі Першості України з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги. Команди ДЮСШ М. Маміашвілі приймали команди ХТЗ м. Харків. У обох вікових групах наші хлопці святкували перемоги: в старшій віковій групі 5:0, у молодшій 2:0.