aparatna0912
27 січня секретар міської ради Микола Башкиров провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Зі звітом про стан розгляд звернень громадян, виконання яких перебуває на контролі виступила головний спеціаліст загального відділу          Тетяна Займидорога.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень доповів Ян Примак.

Про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень проінформувала  головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи Олена Руденко.

За результатами наради секретар міської ради доручив: директору КП “Теплогарант» забезпечити,  відповідно до санітарних норм, теплопостачання приміщень Конотопської ЦРЛ, а саме поліклініки для дорослих, онкологічного відділення, 1-го поверху хірургічного відділення; начальнику управління соціального захисту населення міської ради посилити контроль за роботою пунктів обігріву, які працюють на території міста.

Також Микола Олександрович звернувся до присутніх керівників з вимогою відповідального ставлення до своїх посадових обов’язків та оперативного реагування на звернення громадян.