Відкрили художню виставку «З думкою про Великого Кобзаря»djerela_konotopshini
22.01.2014 в художній галереї Конотопського міського центру дитячо-юнацької творчості відбулось урочисте відкриття фестивалю-конкурсу дитячих творчих робіт «Джерела Конотопщини-2014».
Цей щорічний фестиваль-конкурс традиційно відбувається у січні і проводиться вже у вісімнадцяте. Кожного разу фестиваль має свої особливості і тематику; цього разу для його проведення була визначена тема «З думою про Тараса», а сам конкурс проводився у двох номінаціях – «Образотворче мистецтво» і «Декоративно-ужиткове мистецтво».
На фестивалі-конкурсі було представлено роботи юних виконавців Конотопа з образотворчого мистецтва, вишивки та різьблення по дереву за автобіографічним напрямком та мотивами творів Т.Г.Шевченка
Урочисте відкриття виставки робіт, представлених на конкурс, вилилося у яскраве свято дитячої творчості. Його підготувала і провела школа-студія дитячого телебачення Конотопського міського центру дитячо-юнацької творчості «Ми плюс «Кон-такт» (керівник Олександр Платонов), а її вихованка – Катерина Радченко, виступила і як автор чудових вишиванок, що посіли І місце у конкурсі, і як виконавиця власних поезій, і як автор літературної композиції, що лягла в основу сценарію відкриття виставки.
Прикрасою заходу стали вокальні виступи вихованців Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Леоніда Суслова і Станіслава Авраменка (керівник – заслужений працівник культури Андронік Кравчук).