sesia14 27 січня під головуванням секретаря міської ради Башкирова М.О. відбулася 44 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, попередньо засідання чергової сесії планувалось на 29 січня але, у зв’язку з надходженням звернень від близько 20 депутатів про неможливість їх з різних причин взяти участь у роботі сесії 29 січня. Враховуючи важливість питань, які повинні були розглядатись, та з метою забезпечення кворуму при їх розгляді, було видане розпорядження про перенесення дати проведення сесії на 27 січня, після розгляду питань порядку денного в постійних комісіях міської ради.

Відповідно до порядку денного було розглянуто 19 питань, що стосуються вирішення актуальних проблем міста, підсумків роботи за 2013 рік та планування роботи на 2014 рік.  
В роботі сесії взяли участь 34 депутати міської ради, Конотопський міжрайонний прокурор Денис Когер, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.
Депутати розглянули та схвалили в цілому, з невеликими поправками міський бюджет на 2014 рік, вирішивши повернутись до більш детального його розгляду та уточнення на черговій сесії в лютому. Також затвердили програму економічного та соціального розвитку міста на 2014 рік, прийняли ряд рішень щодо земельних відносин та комунального майна.