faktam20
31 січня в приміщенні Конотопської міської ради відбувся святковий круглий стіл – «Фактам – 20 років». Під час заходу секретар міської ради Микола Башкиров привітав колектив редакції газети «Факти» з ювілеєм вручивши головному редактору газети Олені Кареліній Почесну грамоту міської ради, а колективу редакції Подяки міського голови. Микола Олександрович подякував журналістам газети за постійну та плідну співпрацю з Конотопською міською радою та виконавчим комітетом, побажав журналістам міцного здоров’я, професійної наснаги, здійснення мрій та планів.

До привітань секретаря міської ради долучились колеги-журналісти міських газет та телерадіоорганізацій, керівники організацій, що тісно співпрацюють з газетою. Також, від імені народного депутата України Ігоря Молотка, привітала колектив редакції з ювілеєм його помічник Тетяна Сизон.

Окремою частиною в проведенні заходу стали вітання від наймолодших журналістів міста, а саме шкільних газет: інформаційного часопису гімназійної демократичної республіки «Ерудит»  та  газети середньої  школи №9 «Доречі».

Гарним завершенням заходу стало спільне фото на згадку.