ozdarovca kompУ виконкому міської ради  під головуванням заступника міського голови Шерудило Т.М. була проведена нарада з питання підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2014 року за участі профільних служб, контролюючих органів та власників заміських таборів.

У своєму виступі Тетяна Миколаївна підкреслила важливість літнього оздоровлення дітей та  необхідність цю роботу розпочинати вже сьогодні, і що на рівні області теж розпочата відповідна діяльність. Завідувач відділу міської ради у справах молоді та спорту Леміш Ю.І. коротко проінформував присутніх про перебіг оздоровчої кампанії 2013 року, подякував всім за проведення літнього відпочинку дітей  та  зупинився на деяких аспектах нормативно-правової документації.

Представники причетних служб та власників таборів доповіли про проведену роботу протягом 2013 року  та акцентували увагу на наявних недоліках з даного питання.

Підводячи підсумки наради, заступник міського голови  підкреслила, що якісне оздоровлення – запорука здоров’я школярів міста.