luzi
У місті Харків відбувся чемпіонат України – 2014 з лижних гонок серед юнаків та дівчат. У складі збірної команди Сумської області виступали учні Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі разом зі своїм наставником, старшим тренером відділення «Лижні гонки», Заслуженим тренером України Радевичем Олександром Івановичем.

Желєзна Валерія виборола повний комплект нагород, спортсменка тричі   піднімалась на п’єдестал пошани: золото  в естафетній гонці, срібло на дистанції 5 км класичним  стилем та бронза в спринтерський гонці.

Головань Євген виборов дві золоті медалі чемпіонату в спринтерській та естафетній гонці.

Бистро Дарина виборола золоту медаль у комбінованій естафетній гонці в молодшій віковій групі.

Наступний старт у лижників – чемпіонат Сумської області серед команд спортивних шкіл, який відбудеться в м. Суми.