Введення посад фахівців із соціальної роботи, згідно соціальних ініціатив Президента України щодо реформування системи надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, сприяло покращенню роботи з проблемними родинами, поліпшенню якості їх життя.

Так, наприкінці січня фахівцями Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано сім’ю А., м. Конотоп, вул. М.Немолота, за місцем проживання. З’ясовано, що на даний час громадяни А. мають скрутне матеріальне становище та потребують оперативної допомоги у зв’язку з настанням холодів.

За сприяння міського центру СССДМ забезпечено безкоштовне проходження дружиною лікування у лікаря-стоматолога, організовано надання щомісячної гуманітарної допомоги одягом та взуттям (залучено Конотопський районний комітет Червоного хреста). Надано одноразову допомогу у вигляді продуктових наборів (до співпраці залучено ТОВ «АТБ» та ТОВ «Еко-маркет») Досягнуто домовленість з приватним підприємством «Колобок» щодо надання  подружжю 2 рази на тиждень гарячої випічки.

Кожен з нас проживає своє життя по – різному. В одних воно стабільне та радісне, у інших – гірке та жорстоке, але кожен намагається виринати з цих бурхливих хвиль своєї долі.

На початку лютого фахівцями із соціальної роботи виявлено молоду особу Г., 1988 року народження,  що повернулася з місць позбавлення волі. З’ясовано, що мати хлопця в свій час була позбавлена батьківський прав, надалі стала безвісти відсутня. Будинок, де проживав хлопець раніше, на даний час не придатний для проживання. Паспорт та інші документи, що засвідчують особу втрачені, є лише довідка про звільнення з виправної колонії. Повна середня та будь-яка професійна освіта відсутня.  Коштів на харчування та придбання речей першої необхідності в наявності немає.

На даний час за сприяння міського центру СССДМ вирішено питання влаштування особи на лікування до центральної районної лікарні, тимчасової реєстрації в територіальному центрі обслуговування населення, зібрано пакет необхідних документів для відновлення паспорта, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, продуктів харчування, оформлено клопотання  до міськрайонного центру зайнятості щодо працевлаштування даної особи згідно встановленої броні робочих місць для громадян, які потребують додаткового соціального захисту.

Якщо ви відчуваєте, що не в силах самостійно подолати свої проблеми, певні труднощі та негаразди звертайтесь до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Конотоп, просп. Миру, 8, кімн. 409, тел. 2-33-96), де Вам порадять вам, як діяти далі.