narada byrdavisun
Питання легалізації “тіньової” зайнятості та виплати заробітної плати “в конвертах” знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету  Конотопської міської ради. 06.02.2014 відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому розглядались питання:

1.Про роботу управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Сумській області та управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі та Конотопському районі щодо легалізації “тіньової” зайнятості населення за 2013 рік.

2.Про виконання Плану  заходів щодо проведення в м.Конотоп  у грудні 2013 року місячника легалізації  “тіньової” зайнятості.

3.Про надходження прибуткового податку до бюджету м.Конотоп від Конотопського відділення КЗСОР “Сумської обласної екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

4.Розгляд інформації Конотопської  об”єднаної  державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Сумській області щодо переможців тендерів, які у 2013 році виплачували середньомісячну заробітну плату у розмірі менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати та інформації щодо громадян, які протягом трьох років не брали участь у формуванні місцевих бюджетів.

Прийняті відповідні рішення.