Nikolaenko
12 лютого 2014 року на інформаційно-консультативному пункті ринку ПОСС «Конотопський ринок» проведено черговий виїзний прийом споживачів з питань захисту прав споживачів.  Звернення та скарги споживачів розглядала головний спеціаліст відділу контролю міської ради Гладун Н.П.

Споживачів, які звернулися за консультаціями до інформаційно-консультативного пункту, хвилювали питання щодо прав споживачів у разі придбання неякісних непродовольчих товарів як на ринках  так і в стаціонарній торгівельній мережі міста, порядок обміну та повернення товарів, що не підійшли (за розміром, кольором, тощо), терміни виконання гарантійного ремонту побутової техніки. Всім споживачам надані вичерпні консультації згідно норм  чинного законодавства.

Під час проведення прийому зі скаргою, щодо придбання неякісних гумових чобіт звернулася мешканка міста Л. За результатами розгляду, споживачу приватним підприємцем П. будуть  повернуті кошти за придбаний неякісний товар у сумі 130 грн.в термін погоджений зі споживачем.

Також  нагадуємо мешканцям міста, що 19.02.2014 з 9.00 до 10.00 всі бажаючі можуть звернутися за консультаціями та зі скаргами щодо порушення прав   споживачів    на    «Гарячу лінію»    відділу    контролю    міської    ради

за тел. 2-30-26.