krygl stil
18 лютого 2014 року   Конотопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  прийнято участь в засіданні круглого столу на тему «Запобігаємо правопорушенням», який відбувся за ініціативи студентської молоді Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ .

В ході заходу виступили представники адміністрації навчального закладу, міського центру СССДМ, юрисконсульт технікуму, студентські лідери, працівники наркодиспансеру та міськрайвідділу міліції. Повідомлення центру складалось із питання про роль сім’ї у набутті дитиною морально-правових орієнтацій,  навичок громадської поведінки.

Пройшло активне обговорення виявлення та аналізу причин протиправної поведінки підлітків; визначення напрямків роботи, яка сприятиме формуванню у студентської молоді відповідального ставлення до соціальних проблем та вибору стандартів позитивної поведінки і здорового способу життя.

Студенти висловили свою думку та дали власні коментарі щодо наведених прикладів про негативні наслідки протиправної поведінки та шкідливих звичок серед неповнолітніх.