centr zain
17 лютого 2014 року Конотопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі міськрайонного центру зайнятості  проведено семінар – нараду з питань взаємодії центру та міськрайонного центру зайнятості населення щодо раннього виявлення та забезпечення соціальної підтримки сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. До спільної наради залучено представника управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

Серед розглянутих питань:

– обговорення пропозицій щодо плану виведення малозабезпечених сімей із стану бідності;

– пошук шляхів розвитку у батьків почуття необхідності самостійно забезпечувати власну родину та покращувати умови та якість життя;

– аналіз життєвих ситуацій незахищених категорій населення та спільних зусиль щодо переконання клієнтів у необхідності працевлаштуватись чи отримати перекваліфікацію;

– джерела пошуку вакансій, рекомендації щодо підготовки сімей до співбесіди з роботодавцем,

– забезпечення робочим місцем  громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення та інші.

В рамках спільного порядку взаємодії структур служби зайнятості, соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначено особливе значення  напрямку подолання бідності в окремих родинах. Потрібно активно застосовувати новітні форми й методи роботи, проявляти ініціативність, продукувати свіжі ідеї. Одне слово, робити все можливе, щоб члени малозабезпечених сімей мали місце роботи й заробіток.