avgan med
19 лютого у великому залі засідань Конотопської міської ради відбулась презентація книги Петра Хілобокова «Забуттю не підлягає» та урочисте вручення воїнам-інтернаціоналістам пам’ятної медалі «25 років виведення військ з Афганістану». На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти, представники місцевої влади, працівники закладів культури міста, члени літературної студії «Джерела», вихованці військово-патріотичного гуртка «Школа мужності» та студенти Конотопського політехнічного технікуму.

Збірка Петра Хілобокова «Забуттю не підлягає» – перша в нашому місті збірка про воїнів-інтернаціоналістів і тому вже унікальна. Вона вміщує в себе розповіді та вірші не лише про тих, хто полинув у вічність, її автор віддає шану перш за все живим учасникам тих подій. Спогади розповіді воїнів-інтернаціоналістів зібрано у формі інтерв’ю. Нажаль автор збірки Петро Хілобоков не побачив свого творіння – зовсім недавно він пішов із життя. Книгу презентувала його дружина Марія Цирулік.

Присутні згадали події буремних років афганської війни. Воїни-інтернаціоналісти з рук ветеранів Великої Вітчизняної війни Михайла Ювченка, Володимира Голія та Миколи Михайленка отримали пам’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану».

Звернулась до присутніх в залі та розповіла про нелегку службу під час виконання інтернаціонального боргу в республіці Афганістан голова Конотопської міської організації Спілки ветеранів Афганістану «Саланг»              Віра Рубльова.

Керівник літературної студії «Джерела» Ірина Козлова подякувала воїнам інтернаціоналістам за їх нелегку службу та за їх гідне виконання миротворчої місії в республіці Афганістан.

Пам’ятаймо про страшні події 25-річної давнини, і сподіваймось, що нас не торкнеться своєю кістлявою рукою жодна війна.