kvartkomu1902
19 лютого, під головуванням секретаря міської ради Башкирова Миколи Олександровича проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 5 питань.

В роботі наради взяли участь керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, начальник аварійної служби управління по експлуатації газового господарства м.Конотоп; заступник начальника управління ПФУ м.Конотоп, начальник центра поштового зв’язку, начальник Цеха обслуговування споживачів м.Конотоп відділення поштового зв’язку, заступник головного лікаря Конотопської ЦРЛ з амбулаторної роботи, приватний підприємець, що надає послуги по вивезенню сміття, дільничні інспектори, представники засобів масової інформації

В ході проведенння наради першочергово секретар міської ради Микола Башкиров повідомив голів квартальних комітетів про призначення нового заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Максима Бурдавіцина, який постав до виконання цих обов’язків у грудні минулого року. Нагадав, що Максим Бурдавіцин обійняв високу посаду вже вдруге. До цього він працював заступником міського голови з квітня 2006 по листопад 2010 року.

Підсумки проведення новорічних заходів підвів керуючий справами виконкому Анатолій Фалько. Він назвав імена кращих голів квартальних комітетів за результатами роботи в останньому кварталі 2013 року. Як зазначив посадовець, при визначенні кращих зважали на те, наскільки активну участь брали кварткоми в новорічних заходах, організаторський підхід та ініціативність у проведенні новорічних свят на кварталах, кількість укладених договорів з мешканцями приватного сектору та чи надходили нарікання на їхню роботу від мешканців кварталу.

Кращим головою квартального комітету визнано Світлану Хоменко (квартал №46),  2-ге місце отримала Любов Циганенко (квартал №19), 3-тє місце посіла Парасковія Сучко (квартал №16). Решту учасників відзначили дипломами. Не порушуючи традицій, під час наради також привітали всіх іменинників, що відсвяткували свої дні народження протягом двох останніх місяців.

Під час виступу старшого дільничного інспектора міліції Олександра Бабича головою квартального комітету №20 Кочубей Т.М. було висловлено подяку за роботу на її кварталі дільничному інспектору міліції Бабичу Ю.О.

Багато питань виникло у присутніх до заступника головного лікаря ЦРЛ з амбулаторної роботи Валерія Сутуліна, який розповів про проведення реформи в галузі охорони здоров’я. Кварткоми цікавились реальними перевагами нині активно впроваджуваної в Україні сімейної медицини, при цьому висловлювали свої сумніви щодо неї. Намагалися з’ясувати, як саме працюватимуть в Конотопі майбутні амбулаторії, яку медичну допомогу там зможуть отримувати мешканці тощо.

Начальник аварійної служби управління по експлуатації газового господарства м.Конотоп Леонід Малігон надав роз’яснення на всі критичні  зауваження, які  надійшли від голів квартальних комітетів в ході наради.

Завідувач відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко під час свого виступу подякувала головам квартальних комітетів за активну участь у загальноміських заходах і, користуючись нагодою, звернулася з проханням долучитися до проведення виставки з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Шевченка. Зокрема, якщо вони мають  портрети, вишивки, вироби з бісеру і т.п. із зображенням Кобзаря, принести до відділу культури і туризму (4-й поверх адмінбудівлі міської ради, каб.№414) або в центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», де безпосередньо проходитиме виставка.

Попри все, як не дивно, але зважаючи на нинішню ситуацію в країні, жоден із кварткомів протягом наради не поцікавився, чи будуть захищені мирні городяни в разі проведення в Конотопі акцій протесту або заворушень. Між тим, секретар міської ради Микола Башкиров закцентував увагу присутніх на тому, що він особисто звернувся до  очільника міськвідділу міліції з питанням забезпечити громадський порядок і спокій на території міста.