Кабінетом Міністрів України  9 вересня 2009 року прийнято постанову №971 “Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”, відповідно до якої змінено порядок призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку фізичним особам – суб’єктам підприємницької діяльності.
Фізичним особам – підприємцям для оформлення документів на призначення допомоги  необхідно звертатися до міського управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Конотоп,  пр. Миру, 6, громадська приймальня,  телефон  для довідок 2-33-02.  
 
23 вересня 2009 року пенсіонери міста, які відвідують територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, здійснили екскурсійну поїздку в місто Батурин, де відвідали палац гетьмана Розумовського, дім-садибу судді Кочубея, цитадель та Воскресенську церкву.

У територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з нагоди Міжнародного Дня інвалідів та Дня людей похилого віку розпочався перший тур шахового турніру між пенсіонерами міста.