reestr
Нещодавно Верховна Рада підтримала постанову про усунення Віктора Януковича з посади Президента України. Відповідний документ підтримали 328 народних депутатів.

Згідно з  постановою Верховної ради України № 757-VII від 22.02.2014 «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України», позачергові вибори Президента України призначено на 25 травня 2014 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради  звертається до виборців міста з проханням перевірити свої персональні дані з метою забезпечення виготовлення актуальних списків виборців. Інформуємо, що відділом забезпечується виконання статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», щомісячно здійснюється поновлення бази даних Реєстру.

Проте, як свідчить досвід минулих виборчих компаній, необхідно докласти спільних додаткових зусиль для покращення якості виборчих списків. Просимо громадян, які протягом останніх років досягли 18-річчя, набули громадянства України, здійснювали перереєстрацію місця проживання, отримували паспорти в зв’язку зі зміною прізвища, ім’я, по-батькові, проходили строкову військову службу, відбували покарання в установах пенітенціарної служби України, помітили неточності у своїх персональних даних під час останнього голосування, звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305. При собі необхідно мати паспорт.

До уваги осіб, які постійно нездатні самостійно пересуватись! Такі громадяни мають право на голосування на дому, проте, якщо відповідна відмітка не внесена до Державного реєстру виборців, необхідно уповноважити особу на подання відповідної заяви до відділу ведення Державного реєстру виборців, та надати їй документи, що підтверджують постійну нездатність самостійно пересуватись.

Шановні громадяни! Прохання потурбуватись про виправлення відповідних неточностей заздалегідь, а не у день виборів!

Відділ ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради працює з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15, в п’ятницу з 8-00 до 16-00. Шановні громадяни, сподіваймося, що спільними зусиллями, ми забезпечимо виготовлення повних та достовірних списків виборців, що проживають на території Конотопської міської ради.