maister slova
Серед майстрів красного письменства, народжених Конотопщиною,                 27 лютого ми вшановуємо пам’ять Леоніда Івановича Смілянського – відомого українського письменника, драматурга та кіносценариста. Леонід Смілянський писав просто і дохідливо, він умів говорити з читачем безпосередньо і щиро, а засобами художнього слова міг глибоко і своєрідно розкрити тему, реалістично зображуючи своїх героїв та їх внутрішній світ.

Саме тому, 27 лютого 2014 року, з нагоди 110-річчя від дня народження Леоніда Смілянського в центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова був проведений літературний портрет «Майстер художнього слова» для учнів  8 класу Конотопської спеціалізованої школи №2. Бібліотекарі Ірина Символ, Ніна Супрунова та Тетяна Головашова у своїй розповіді згадали про головні події в житті відомого земляка, дали стислу характеристику його основним художнім творам,  зачитали цікаві уривки з творів. Особливий інтерес у дітей викликав перегляд епізодів з фільму «Сашко», знятого у 1958 році за сценарієм Леоніда Смілянського.

В читальному залі бібліотеки було організовано книжкову виставку-портрет «Чисте серце, світлий талант», на якій серед представлених книг письменника є книга 1957 року видання з автографом Леоніда Смілянського.