klochko6
Ще не змовкли дзвони скорботи за загиблими героями Майдану, як над народом України  нависла нова загроза. Сьогодні Рада Федерації Росії одноголосно надала згоду Президенту Росії Володимиру Путіну на введення військ на територію України. На даний час у Києві проходить екстрена нарада Ради національної безпеки і оборони України. Упевнений, що прийняті нею рішення будуть виваженими і правильними.

На Сумщині на даний час стабільне і контрольоване становище. Жодних військових формувань інших країн на території області немає. Безперебійно працює зв’язок, транспорт, постачається вода та електроенергія. В магазинах є достатня кількість продуктів харчування, стабільно працює банківська система. Приводу для паніки немає.

Представницькі органи державної влади та органи місцевого самоврядування прикладають всі зусилля для збереження порядку та стабільності на території області.

Наразі готується звернення депутатського корпусу обласної ради до депутатів Белгородської, Брянської та Курської обласних дум щодо здійснення всіх можливих дій задля  дотримання норм міжнародного права і принципів європейської безпеки, недопущення дестабілізації ситуації на кордоні з Сумською областю та збереження територіальної цілісності України.

Закликаю всіх жителів Сумщини, керівників політичних сил, громадських організацій до збереження спокою, миру та недопущення будь-яких дій, дестабілізуючих ситуацію в країні та на теренах області.

Станемо спільно до захисту української державності!

 

З повагою

Голова обласної ради                          Микола Клочко