3-4 жовтня в місті Шостка пройшов фінал Кубка України з лижоролерів. Вдало виступили вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ М. Маміашвілі відділу освіти. В перший день змагань проводилась гонка на 3 км. із роздільним стартом, за підсумками якої наші земляки вибороли чотири призових місця в своїх вікових групах. Москаленко Олександр був другим,  Полосьмак Олена виборола перше місце, а другою стала Олех Вікторія, серед наймолодших друге місце виборола Желєзна Вікторія. На другий день проводилась гонка вільним стилем, старт загальний. За підсумками наші вихованці вибороли п’ять призових місць, а саме:  І місце виборола Лелетко Ірина; ІІ місця – Москаленко Олександр, та Олех Вікторія, ІІІ місце посіла Желєзна Вікторія. Серед чоловіків І місце виборов Усков Артем.
 
3 жовтня на стадіоні «Локомотив» відбулась чергова зустріч Чемпіонату області з футболу серед команд першої групи, в якій зустрілись команди «Шахтар» (м. Конотоп) та «Автолюкс» (м. Суми). З рахунком 1:0 перемогу святкували наші земляки. У нашій команді відзначився Ігорь Лагойда.

4 жовтня на стадіоні «Юність» відбулась чергова зустріч Першості України (ДЮФЛ) з футболу серед команд юнаків, у якій зустрілись команди «Нафтовик» (м. Охтирка) та команда ДЮСШ М. Маміашвілі. Наші земляки здобули дві перемоги, старші та молодші юнаки перемогли з однаковим  рахунком 1:0.

З 1 по 4 жовтня в місті Кам’янець-Подільському серед дівчат 1996-1997 року народження пройшов Всеукраїнський турнір із гандболу на Кубок міського голови. В змаганнях взяли участь кращі команди України за підсумками минулого навчального року, серед яких команди з міст: Кам’янець-Подільський, Київ, Херсон, Тернопіль, Ужгород, Хотин (Хмельницька область), Івано-Франківськ та наші земляки команда дівчат ДЮСШ М. Маміашвілі. У напруженій боротьбі поступившись лише місцевій команді та команді з міста Ужгород, наші спортсменки посіли четверте місце.

24 вересня в місті Білопілля на спортивному майданчику пройшли фінальні обласні змагання з міні-футболу серед міських центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», у яких взяли участь команди з міста Білопілля, Кролевець, Конотоп, Глухів, Шостка, Суми.
За підсумком змагань ІІІ місце здобула команда Суми, ІІ місце команда Білопілля, переможцем стала команда Конотопа.
Переможці та призери отримали грамоти та призи від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Після вдалих виступів Конотопський міський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» набрав однакову кількість очок та поділяє перше місце з Сумським центром у спартакіаді серед семи центрів Сумської області.

1 жовтня в спортивному залі ПТУ-20 пройшли змагання з волейболу та настільного тенісу з нагоди Міжнародного дня похилого віку, під гаслом «Спорт для всіх – радість життя» в яких узяли участь 37 учасників. У змаганнях із волейболу переможцем стала команда «Мотордеталь-Конотоп». За ІІ, ІІІ, та ІV місце боротьба була більш напруженою, переможців було виявлено лише після підрахунку забитих та пропущених м’ячів. Отже, ІІ місце посіла команда «Арматурного заводу», ІІІ – команда «ПТУ – 20», ІV місце команда «Спорт для всіх».
У змаганнях із настільного тенісу переможцем став Коротков Євген, ІІ місце Ковалевський Віталій, ІІІ місце Баранець Віталій.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та призами. Всі учасники отримали великий заряд енергії та гарний настрій.