ercia lyb
28 лютого в кабінеті заступника міського голови Бурдавіцина Максима Олександровича була проведена нарада з питань діяльності  громадських організацій, які мають  соціальну направленість.

У заході прийняли участь представники Конотопського благодійного фонду для тяжкохворих дітей та їх батьків «Серця любові», Благодійного фонду «Відень»,  міської молодіжної громадської організації «Батьківський дім», Конотопської міської первинної організації Українського товариства сліпих,  Територіальної організації Українського товариства глухих, управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

На нараді були обговорені проблемні питання діяльності організацій та проаналізовані можливі напрямки співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.