club_zustrich

5 березня 2014 року для інвалідів УТОГ, членів клубу «Зустріч» центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова була проведена літературно-інформаційна  година «Великий українець»,  присвячена          200-річчю від народження  Тараса Шевченка.
Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова Тамара Куценко та Ніна Тимошенко ознайомили присутніх з основними віхами життя і творчості Великого Кобзаря, багатогранністю його талантів, як поета, художника, гравера, публіциста.
Вже протягом двох століть його творчий доробок викликає всенародну повагу і шану до цієї неординарної людини, яку ми з гордістю називаємо «Великим українцем».
Особливу увагу під час заходу бібліотекарі звернули на дружбу Тараса Шевченка з нашими земляками братами Лазаревськими. В своїй розповіді бібліотекарі детальніше зупинилися на перебуванні поета на Конотопщині,  в родинному маєтку Лазаревських в с.Гирявка (нині Шевченкове), а також про теплі синівські почуття Тараса Шевченка до матері братів Лазаревських, Афанасії Олексіївни. Голова Конотопської територіальної організації УТОГ Вікторія Безпрозванна мовою жестів доносила цю інформацію до присутніх.
Для запрошених на захід інвалідів УТОГ була організована виставка-панорама «Безсмертні скарби Кобзаря». На цій виставці були представлені найновіші зібрання творів митця, окремі твори, ювілейні видання всесвітньовідомого «Кобзаря», ілюстровані альбоми, фотокопії його малюнків, портрети.