vistavka_proekt5 березня 2014 року до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченко в Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відкрилась виставка «Тарас у пам’яті народу».
В експозиції представлено роботи з фондів Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського, а саме офорти художників на твори Великого Кобзаря Володимира Масика, Віталія Кравченко та Івана Селіванова, портрети Тараса Шевченка написані художниками Борисом Хвостовим та Юрієм Резніченко. А також, роботи надані мешканцями міста – вишивки портретів Тараса Григоровича муліне та бісером.
На відкритті виставки були присутні секретар міської ради, який виконує повноваження міського голови Тарас Омельченко, керуючий справами виконкому Анатолій Фалько, завідувач відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, начальник відділу освіти міської ради Ольга Безпала, представники ЗМІ та мешканці міста.
Тарас Омельченко відмітив значущість постаті Тараса Шевченка для українського народу в цілому, та мешканців нашого міста зокрема.
Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку. Виставковий зал працює в робочі дні з 8.00 до 17.00, вихідні з 12.00 до 18.00, за адресою: площа Миру, 4, міський центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир».