kvartkomu mart
06 березня, під головуванням секретаря міської ради Тараса Омельченко проведено нараду з головами квартальних комітетів.

В роботі наради взяли участь керуючий справами виконкому, голови квартальних комітетів, представники засобів масової інформації.

У ході проведенння наради першочергово керуючий справами виконкому Анатолій Фалько повідомив голів квартальних комітетів про обрання нового секретаря міської ради Тараса Омельченка, який буде здійснювати повноваження міського голови, відповідно до рішення міської ради від 26.02.2014 (45 сесія, 6 скликання).

Під час виступу завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Олександра Павлоградського обговорили питання про необхідність уточнення персональних данних виборців міста,  у зв’язку з підготовкою до позачергових виборів Президента України.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Комар проінформувала присутніх про роботу фахівців з соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо профілактики правопорушень серед дітей, подякувала головам квартальних комітетів за плідну співпрацю.

Також під час заходу всі бажаючі поставили свої питання секретарю міської ради.

Після обговорення порушених питань Тарас Омельченко привітав іменинників та  жінок з наступаючим святом весни та чоловіків з минулим днем Захисника Вітчизни.