garia4a linil byrdavisun
11 березня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Максим Олександрович Бурдавіцин.

Протягом години надійшло 8 звернень від мешканців міста Конотоп, в яких порушувались питання стосовно відновлення вуличного освітлення по вул.Серафімовича та вул.Клубній; ямкового ремонту доріг по вул.Депутатській; благоустрою прибудинкових територій та парку культури і відпочинку ім.Луначарського; вирішення питання безпритульних собак.

На кожне звернення Максимом Олександровичем було надано роз’яснення із порушених питань та надані доручення відповідальним виконавцям вирішити питання згідно діючого законодавства.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.