pensiinui
З березня 2014 року, у зв’язку зі змінами в структурі управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі та Конотопському районі, у відділі з обслуговування та розгляду звернень громадян, який працює за принципом “єдиного вікна”, додатково створено  5 робочих місць.

У відділі надаються кваліфіковані роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, тут можна подати заяву та необхідні документи для призначення чи перерахунку пенсій, отримати відомості із Державного реєстру застрахованих осіб, пенсійне посвідчення, свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зареєструвати запит, звернення, заяву чи скаргу, зареєструватися на Веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Перелік послуг, які надаються у відділі обслуговування та розгляду звернень громадян, зразки заповнення документів, підбірка нормативних актів розміщені у залі очікування. Крім того, обладнані робочі місця для надання консультацій відвідувачам виплатними об’єктами міста.

Для спрощення доступу громадян до відомостей про розміри їх пенсій, сплату страхових внесків та інших персональних даних в управлінні розміщений інформаційний кіоск.

За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління за адресою:   м.Конотоп,   вул.Депутатська,   2   або   за  телефонами   «гарячої  лінії»  6-30-43, 6-11-00.