aparatna 1703
17 березня секретар міської ради Тарас Омельченко провів апаратну та робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного були розглянуті актуальні питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про роботу комунальної галузі міста за тиждень, що минув  та про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням проінформував начальник управління житлово-комунального господарства Ян Примак. Також, Ян Петрович доповів про хід відновлювальних робіт з подолання наслідків буревію, що стався в місті 15 березня, та запевнив, що найближчим часом вуличне освітлення у всіх мікрорайонах міста буде відновлено.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила завідувач загального відділу Тетяна Іноземцева.

Начальник відділу контролю Наталія Ніколаєнко доповіла про стан виконання контрольних документів.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітував директор комунального підприємства Валерій Ожог, який інформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06 та проведену роботу з підготовки до проведення у місті місячника з благоустрою.

Про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень проінформував завідувач відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Андрій Левченко.

Секретар міської ради Тарас Омельченко звернувся до присутніх керівників з вимогою оперативного реагування на звернення громадян  та підкреслив, що ситуація в місті спокійна, всі підприємства та установи працюють у звичному режимі.