Перелік документів,

що подаються до кадрової служби

для участі у конкурсі

1.Фотокартка 4*5.

2.Заповнена особова картка за формою № П-2ДС з додатком (БЛАНК 1 друкується з обох боків на аркушах формату А-4. Займає 4 аркуші).

У Формі № П-2ДС у підпункті а) пункту  “Додаткові відомості”: необхідно зазначити:

судимості не мав(ла), під слідством не перебуваю, не займаюсь підприємницькою діяльністю безпосередньо або через посередників, не працюю за сумісництвом, не повірений третіх осіб у справах державного органу, не член складу керівних органів підприємств”.

3.Декларація про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан кандидата на вакантну посаду та членів його сім’ї за повний попередній рік (БЛАНК 2 друкується з обох боків на аркушах формату А-4. Займає 2 аркуші).

4.Ксерокопія документів про освіту (з додатком) та підвищення кваліфікації.

5.Ксерокопія документа, який посвідчує особу.

6.Ксерокопія військового квитка.

7.Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби (БЛАНК 3 друкується з обох боків на аркуші формату А-4).

8.Згода на обробку персональних даних (БЛАНК 4 друкується на аркуші формату А-4).

9.Заява написана на ім’я голови конкурсної комісії Левченка А.М. про допуск до участі у конкурсі.

Разом із копіями подаються оригінали документів

Зразок заяви

Голові конкурсної комісії

Левченку А.М.

Іванова Івана Івановича,

що мешкає за адресою:

м. Конотоп, вул. Лісна,

буд. 3. кв. 2

Заява

Прошу допустити мене до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади __________________________________________________________________

(спеціаліста сектору з фізичної культури та спорту відділу міської ради у справах молоді та спорту)

Із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби ознайомлений(на).

З порядком проведення конкурсу ознайомлений(на), перелік питань для участі у конкурсі отримав(ла).

Особова картка П-2ДС (Версія для друку)

Декларація (Версія для друку)

Попередження про обмеження (Версія для друку)

Згода на обробку персональних даних (Версія для друку)