19 березня 2014 року в Конотопській дитячій музичній школі №1 традиційно відбувся звітний концерт учнів та викладачів школи.

Основою концерту стали виступи учнів – переможців міжнародних,  регіональних та обласних конкурсів. Щирими оплесками глядачі зустріли сольних виконавців та музичні колективи школи, зокрема: хор учнів молодших класів, хор учнів старших класів, ансамбль бандуристів,  дитячий ансамбль скрипалів «Квітограй», оркестр «Гармоніка», фортепіанні ансамблі, ансамблі акордеоністів та баяністів.

Без сумніву, творчій звіт вихованців та викладачів цього мистецького закладу перед батьками та громадськістю міста вкотре продемонстрував, що Конотопська дитяча музична школа №1 була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення, тим культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучитись до високого мистецтва, гармонійно та всебічно розвиватися.

Традиційно звітний концерт зібрав аншлаг.

Присутня на заході завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко подякувала учасникам за чудовий концерт, побажала школі процвітання та прекрасних талановитих вихованців!