narada zaborgov
18 та 19 березня 2014 року під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П. відбулися наради з питань виробничої і фінансової діяльності промислових підприємств міста

На яких були присутні начальник управління економіки міської ради та представники таких промислових підприємств, як: ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», ДП «Авіакон», ПАТ «Конотопський арматурний завод»,                ТОВ «КЗРДП», КВЦ-130, ПрАТ «Конотопський ремонтно-механічний завод», ПрАТ «Конотопський хлібокомбінат», УВП УТОГ, ТОВ Конотопський завод «Буддеталь», ПАТ «Радуга», ТОВ «Конотопська міська друкарня».

На нарадах було підведено підсумки роботи промислових підприємств міста за 2013 рік, визначено перспективи їх розвитку на 2014 рік та обговорено проблемні питання в роботі підприємств.