Як гуси та журавлі кличуть весну, на своїх крилах несуть тепло та затишок до рідних домівок, так і учні Конотопської дитячої музичної                  школи №2, ніби закликаючи радість та щастя щовесни протягом 24 років поспіль демонструють свої знання та навички, артистизм та музикальність, сценічну витримку та техніку виконання на різних музичних інструментах – звітують перед громадою міста. Саме таке свято музики та духовного виховання молодого покоління відбулося 21 березня 2014 року в дитячій музичній школі №2.

Прекрасні вокальні тембри підкреслювали кожного з солістів-вокалістів: Іщенко Микиту, Тимошевську Катерину та Шевченко Альону. Грою на саксофоні Дяченко Нікіта налаштував всіх присутніх на романтичний лад. Хрокало Олег захопив всіх глядачів віртуозним виконанням на гітарі. А така рідна українська, самобутня музика у виконанні сопілкарки Юлії Зарви, бандуриста  Устимчука Давида та піаністки Рошка Анастасії.

Майоріло свято великою кількістю ансамблів! Особливо любі конотопчанам вже давно стали вокальний квінтет «Тоніка» (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова). Окрасою багатьох загальноміських та шкільних заходів є дитячий духовий оркестр (керівник Михайло Самусь). Як завжди радували всіх глядачів ансамбль скрипалів (керівник Марина Дудінова, концертмейстер Надія Красношапко), ансамбль баяністів-акордеоністів (керівник Людмила Гладишева), два ансамблі гітаристів (керівники Владислав Козачинський та Тетяна Паренаго), ансамбль ложкарів (керівник Олена Панченко). Слід виокремити новостворені ансамбль кларнетистів (керівник Геннадій Кікоть, концертмейстер Валентина Смирнова), дует піаністів: Дуниліну Агнію та Дудінову Марію, камерний ансамбль: Ушкало Анастасія (фортепіано) та Нікітіна Богдана (скрипка). Перлиною звітного концерту був хоровий колектив (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова), представлений в найкращих традиціях світової хорової школи. А високий професіоналізм і майстерність показали викладацькі ансамблі малих форм: дуети та тріо (керівник Олена Панченко) і ансамбль викладачів «Бурлеск» (керівник Тетяна Паренаго).

Глядачі отримали велику насолоду, відчули найкращі емоції та приємні враження від виступів вихованців та їх викладачів дитячої музичної школи №2.