rydnitska
22 березня 2014 року до нашого міста завітала відома українська співачка і художниця, письменниця і журналіст, викладач і науковець, телеведуча і громадський діяч – Анжеліка Рудницька. Засвідчити  свою повагу  та захоплення її талантом завітали секретар міської ради  Тарас Омельченко, завідувач відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, депутати міської ради, представники освітньої та культурної галузей та мешканці міста.

Творча зустріч проходила в Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир». Анжеліка розповідала цікаві історії зі свого життя. Всі були приємно вражені відкритістю, щирістю, природністю й позитивною енергією Анжеліки.

На першому поверсі була відкрита персональна творча виставка Анжеліки Рудницької «Вишиваний всесвіт», у якій представлена 41 її робота. Мистецтво Анжеліки Рудницької – це максимальне і лаконічне узагальнення найважливішого, найглобальнішого, найправдавнішого в оточуючому світі, перенесення в твори лише найхарактерніших, найспецифічніших, найголовніших рис зображувального світу. Художниця перетворила народну вишивку в сучасне мистецтво, її твори є абсолютно авторськими, абсолютно українськими і в той же час – модерновими.

Запрошуємо відвідати персональну творчу виставку Анжеліки Рудницької з 24 березня по 5 квітня в Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» за адресою: площа Миру, 4 м. Конотоп в робочі дні з 8.00 до 17.00, у вихідні дні з 12.00 до 19.00.