Під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П., за участю приватних підприємців, Конотопської ОДПІ, Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Сумський області, «Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп» та КП «Фонд підтримки малих підприємств» було проведено засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності у м.Конотоп.

На засіданні, відповідно до порядку денного, розглянуто питання ресурсної підтримка малого бізнесу та можливі шляхи залучення коштів.

Було заслухано керівника КП «Фонд підтримки малих підприємств» та Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Сумський області щодо діяльності у 2013 – 2014 роках.

Також, підприємцями були підняті питання щодо введення послуг               ПАТ «Сумиобленерго» по встановленню лімітів споживання електроенергії.

За результатами засідання, у процесі активного обговорення питань,  були сформовані відповідні доручення.