garia4a lin koshev
25 березня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Павлівна Кошевецька.

Протягом години надійшло 12 звернень від мешканців міста, в яких порушувалися питання стосовно грейдування дороги по вул.Короленка; встановлення газолічильника; паління сміття по 1 пров. вул.Кочемазова,30; порушення правопорядку біля магазину «Теремок» в районі «Порт»; задовільного руху маршрутного автобусу №2; відключення опалення по вул.Металістів,10 та інші.

На кожне звернення Валентиною Павлівною було надано роз’яснення із порушених питань та доручення відповідальним фахівцям щодо надання обґрунтованих відповідей на звернення мешканців міста.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.