obl.konk
24 березня 2014 року на базі Сумського вищого училища мистецтва і культури ім.М.Д.Бортнянського відбувся обласний конкурс вокально-хорових ансамблів серед учнів початкових спеціальних мистецьких навчальних  закладів Шостки, Суми та Конотопу. У конкурси брали участь 12 колективів.

Склад журі – викладачі вокально-хорового відділу Сумського вищого училища мистецтва і культури ім.М.Д.Бортнянського, головою якого був викладач училища Ткаченко Роман.

Діти з великим натхненням представили публіці 36 музичних творів.  Кожен колектив прагнув заволодіти першим місцем. Був справжній «вокальний  бій» серед учасників.

Перше місце у конкурсі виборов квінтет «Тоніка» Конотопської дитячої музичної школи №2 (викладач Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова). Представники журі та публіка в залі аплодували всім учасникам конкурсу, але з вигуками «браво» зі сцени проводжали саме квінтет «Тоніка».

Гідно представив наше місто вокальний ансамбль Конотопської дитячої музичної школи №1 (керівник Галіна Домніцен, концертмейстер Марія Григорець), який у даному конкурсі посів 3-е місце.

Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами. Кожен представник журі побажав конкурсантам досягти успіхів у подальшому навчанні, а також майбутніх вокальних перемог.