29 березня 2014 року в Конотопському міському будинку культури «Зоряний» відбувся звітний концерт хору ветеранів війни та  праці. «Не старіють душею ветерани», ці рядки з добре відомої пісні Серафима Тулікова найточніше передають настрій, емоційний стан учасників хору на сцені. Вони майстерно виконали всім відомі та улюблені пісні. Справжню іскру волі до життя, відваги донесли  до слухача  учасники хору. У кожній ноті відчувалася велика радість, невимовна сила духу та незгасаючий оптимізм, а  саме це є запорукою безхмарного, щасливого майбутнього.

Народний хоровий колектив ветеранів війни та праці майже два десятиліття є окрасою та гордістю МБК «Зоряний» та міста Конотоп!

Учасники хору ветеранів — свідки нашої історії від часів Великої Вітчизняної війни і донині! Їм добре відомо, якою дорогою ціною наш народ здобув перемогу у тій страшній війні, і сучасне покоління не повинно забувати уроків історії, яка довела, що сила та міць лише у єдності, дружбі та взаємодопомозі народів.

Хоча ми живемо в ХХІ столітті і нас хвилюють здебільшого проблеми сьогодення, та в нашій пам’яті яскравою, незгасимою зіркою сяє героїчна історія, котру переписати неможливо.

Гучними оплесками зустрічали присутні хоровий колектив та солістів: Олександра Міселя, Вадима Скотаря,  Віктора Гладуна, родинний дует – Раїсу та Миколу Опочанових, Валентина Пугача, Тамару Бабич, Тамару Юрковську та Михайла Василенка, Валентину Капітан.

Хор ветеранів — це не просто колектив, це справжня творча родина з різноманітним та цікавим репертуаром, який постійно оновлюється та поповнюється.

Народний хоровий колектив ветеранів війни та праці вже 17 років радує нас своєю творчістю, серце переповнюється гордістю за цих людей, які живуть і квітнуть у піснях, передаючи нащадкам нашу славну історію, твердість духу та силу!