З метою недопущення правопорушень з використанням вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, спеціальних засобів, у тому числі неправомірно вилучених у правоохоронних органів, та зміцнення громадського порядку на дільниці обслуговування лінійного відділу на ст. Конотоп протягом квітня проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законодавством передбачено кримінальну відповідальність.

З 1 по 30 квітня поточного року ви можете здати правоохоронцям вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовин і пристрої, якими ви володієте без передбаченого законом дозволу. Тим самим ви будете звільнені від кримінальної відповідальності згідно ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

За довідками щодо порядку добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів звертайтеся до чергової частини ЛВ на ст. Конотоп або за тел.: 9-21-07, 9-36-19.