«Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя» – ці слова Віктора Гюго вдало характеризують роль гумору у житті людини. Сміх зближує, допомагає пережити неприємності, розважає і зцілює. День сміху – хороший привід, аби вкотре про це нагадати.  І не дивно, що саме в День сміху 40-річчя своєї творчої діяльності відзначає Григорій Єлишевич – неповторний сатирик-гуморист, професійний журналіст, поет, автор та виконавець пісень, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та член Асоціації діячів естрадного мистецтва.

Дуже приємно, що для відзначення 40-річного ювілею своєї творчої діяльності Григорій Єлишевич обрав центральну міську бібліотеку ім.С.І.Пономарьова.

Працівники бібліотеки Ірина Символ та Наталія Пошукайло розповіли про життєвий і творчий шлях відомого гумориста. Під час заходу відбувся справжній авторський концерт, який зворушив серця всіх присутніх шанувальників його творчості. Григорій Єлишевич розповідав та показував різні кумедні випадки з життя, читав гуморески та виконував свої пісні. Живе спілкування автора з учнями 10-11 класів СШ №2 ще раз підтвердило слова відомого українського письменника, Олексія Столбіна про Григорія Львовича: «Його творчості притаманне органічне поєднання соціальної сатири з доброзичливим гумором, на який відгукуються як дорослі, так і діти».